subscription box

Jednou? Třikrát nebo třeba na celý rok?

Jako první v ČR Ti přinášíme předplatné subscription boxů se vším co potřebuješ pro kvalitní chill! Každý měsíc ti dorazí aktuální výběr balících potřeb a dalších parádiček. Předplatit si můžeš jak na celý rok, tak třeba na 3 měsíce, pak už se nemusíš o nic starat a dřív než výplata, ti dorazí nabušenej box!

vyber si předplatné

ONE BY ONE

Chceš to jen vyzkoušet? Není problém, objednej si box jednorázově.

420 CZK

TŘIKRÁT

Jednou málo, šestkrát moc? Tři měsíce jsou taky fajn! Za super cenu!

1230 CZK

PŮL ROKU

Na celej rok je to moc? Na půl roku za super cenu a něco k tomu navíc!

2420 CZK

CELÝ ROK

A máš po starostech! Každej měsíc, celej rok! Zaplatíš 11, dostaneš 12.

4620 CZK

otázky a odpovědi

Najdu v boxu i něco navíc?

Vše co najdeš v našich boxech je 100% legální! U půlročního a ročního předplatného najdeš v každém boxu pár dárků od našich kámošů 🙂 Ale ani u tříměsíčního nebo jednorázového neodejdeš s prázdnou!

Jak se platí předplatné?

Bohužel karetní asosicace jsou proti balení a nemůžeme poskytnout platbu kartou. Platbu můžeš provést bankovním převodem a nebo složenkou, dobírka není možná! Předplatné můžeš kdykoliv v průběhu zrušit.

Kdy mi box dorazí?

V rámci předplatného odesíláme boxy začátkem měsíce. To znamená že ti box dorazí dřív než výplata 🙂 Ale to díky předplatnému nemusíš řešit.

Vyplatí se celoroční předpaltné?

O tom žádná! Každý měsíc po dobu celého roku ti dorazí jeden box s k němu i dárky! Navíc tě to v přepočtu výjde levněji než objednávat po jednom 🙂

Můžu předplatné zrušit?

Předplatné můžeš zrušit, stačí zaslat mail na subscription@highbox.cz. Odhlášení musíš provést nejpozději v poslední den měsíce a následující měsít ti už box nedorazí. Poměrná částka ti bude vrácena na účet ze kterého jsi provedl platbu. V případě že chceš peníze vrátit na jiný účet, napiš nám ho v žádosti. V přídadě zrušení odběru v jeho průběhu bude z částky odečtena hodnota jednoho boxu což je 420kč.