SUBSCRIPTION BOX

420 4,620 

Jako první v ČR Ti přinášíme předplatné subscription boxů se vším co potřebuješ pro kvalitní chill! Každý měsíc ti dorazí aktuální výběr balících potřeb a dalších parádiček. Předplatit si můžeš jak na celý rok, tak třeba na 3 měsíce, pak už se nemusíš o nic starat a dřív než výplata, ti dorazí nabušenej box!

Vyčistit

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SUBSCRIPTION BOX”

Najdu v boxu i něco navíc?

Vše co najdeš v našich boxech je 100% legální! U půlročního a ročního předplatného najdeš v každém boxu pár dárků od našich kámošů :) Ale ani u tříměsíčního nebo jednorázového neodejdeš s prázdnou!

Jak se platí předplatné?

Bohužel karetní asosicace jsou proti balení a nemůžeme poskytnout platbu kartou. Platbu můžeš provést bankovním převodem a nebo složenkou, dobírka není možná! Předplatné můžeš kdykoliv v průběhu zrušit.

Kdy mi box dorazí?

V rámci předplatného odesíláme boxy začátkem měsíce. To znamená že ti box dorazí dřív než výplata :) Ale to díky předplatnému nemusíš řešit.

Vyplatí se celoroční předpaltné?

O tom žádná! Každý měsíc po dobu celého roku ti dorazí jeden box s k němu i dárky! Navíc tě to v přepočtu výjde levněji než objednávat po jednom :)

Můžu předplatné zrušit?

Předplatné můžeš zrušit, stačí zaslat mail na subscription@highbox.cz. Odhlášení musíš provést nejpozději v poslední den měsíce a následující měsít ti už box nedorazí. Poměrná částka ti bude vrácena na účet ze kterého jsi provedl platbu. V případě že chceš peníze vrátit na jiný účet, napiš nám ho v žádosti. V přídadě zrušení odběru v jeho průběhu bude z částky odečtena hodnota jednoho boxu což je 420kč.